Ile zapłacę za przesyłkę?

Koszty wysyłki i termin dostarczenia towaru zależą przede wszystkim od tego, jaką formę dostawy wybierzesz. Spróbuj oszacować, jak pilnie potrzebny jest Ci towar, a następnie wybierz odpowiednią formę przesyłki. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o każdym z przewoźników, z którymi współpracujemy.

Paczkomaty InPost
10 zł

Popularna wśród naszych Klientów forma dostawy: wygodna (nie musisz czekać na listonosza lub kuriera) i bardzo sprawnie działająca. Nasze przesyłki docierają na miejsce zwykle nie później niż po 2-3 dniach.

Kurier InPost
16 zł

Oferta firmy InPost jest niedrogą opcją wysyłki kurierskiej, która jakością usług nie odbiega od większych przewoźników. Według nas warto wybrać tę formę wysyłki, jeśli chcesz, by przesyłka dotarła w ciągu 1-2 dni.

Poczta Polska
14 zł

Poczta Polska poprawiła jakość usług. Przesyłki docierają zwykle w ciągu 2-4 dni. Największa wada? Czasem trzeba odstać swoje przy pocztowym okienku. Przesyłka pobraniowa (płatna przy odbiorze) kosztuje dodatkowe 4 złote.

Poczta Polska – pobranie
18 zł

Opcja dla Klientów, którzy nie chcą lub nie mogą zapłacić za towar przed wysyłką. Dostawą zajmują się kurierzy Poczty Polskiej, więc jeśli nie będzie Cię w domu, przesyłka pozostanie do odebrania w oddziale Poczty.