Ile zapłacę za przesyłkę?

Koszty wysyłki i termin dostarczenia towaru zależą przede wszystkim od tego, jaką formę dostawy wybierzesz. Spróbuj oszacować, jak pilnie potrzebny jest Ci towar, a następnie wybierz odpowiednią formę przesyłki. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o każdym z przewoźników, z którymi współpracujemy.

Kurier FedEx
16 zł

Firma kurierska FedEx to jeden z najbardziej lubianych przez naszych Klientów przewoźników. Większość przesyłek dociera już na drugi dzień od nadania, FedEx jest więc dobrym wyborem, jeśli zależy Ci na czasie.

Kurier InPost
14 zł

Druga w naszym zestawieniu firma kurierska jest nieco tańszą opcją, która jakością usług nie odbiega wiele od FedEx-u. Według nas warto wybrać tę formę wysyłki, jeśli chcesz, by przesyłka dotarła w ciągu 1-2 dni.

Paczkomaty InPost
10 zł

Popularna wśród naszych Klientów forma dostawy: wygodna (nie musisz czekać na listonosza lub kuriera) i bardzo sprawnie działająca. Nasze przesyłki docierają na miejsce zwykle nie później niż po 2-3 dniach.

Poczta Polska
12 zł

Poczta Polska poprawiła jakość usług. Przesyłki docierają zwykle w ciągu 2-4 dni. Największa wada? Czasem trzeba odstać swoje przy pocztowym okienku. Przesyłka pobraniowa (płatna przy odbiorze) kosztuje dodatkowe 4 złote.