Witamy w KOTONIE - w domu Kotów!

Poznajcie Henryka, Franciszka, Kazia i Dyzia!

Gospodarze tego miejsca to dwa rodzeństwa. Starsze, dwa biało czarne koty to Henryk i Franciszek. O rok młodsi są Kazio i Dyzio. Znają się od urodzenia. Zostały starannie wybrane ze stada pod opieką Fundacji Kotłownia, jako te, które lubią spędzać czas z ludźmi i miąchanie sprawia im największą radość.

Usiądź wygodnie na kanapie, dużych pufach lub bujanym krześle i niczym się nie przejmuj. W KOTONIE na pewno się zrelaksujesz. Możesz poczytać książkę, spotkać się ze znajomymi lub… nieśpiesznie głaskać koty i odpocząć w ich towarzystwie.

Jeśli masz ochotę na wyśmienitą kawę (wrocławska palarnia kawy Czarny Deszcz), doskonałe ciasta (lokalni cukiernicy GastroMenu, Słodki Chłopak oraz Słodko) lub rozgrzewające herbaty (czarne, zielone owocowe od Newby) – KOTON jest dla Ciebie!

Koty KOTONU nazywamy Ambasadorami Kociej Adopcji. Same znalazły już swój Dom tutaj, tuż przy wrocławskim Rynku (ul.Igielna 41), lecz promują swoich towarzyszy, którzy wciąż na to czekają. Może właśnie Ty stworzysz nowy Koci Dom? W KOTONIE zobaczysz też koty z Fundacji Kotłownia, które możesz przygarnąć.

Henryk, Franciszek, Kazio i Dyzio zapraszają:
Wrocław, ul. Igielna 41
(tuż obok wrocławskiego Rynku)

Kup wyjątkowe kubki Kotonu!

Mamy też dla Ciebie coś specjalnego! Najbardziej wyjątkowym fanom kotów Kotonu proponujemy zestaw wszystkich czterech kubków za wyjątkową cenę 99,90 zł! Pamiętaj, ta jedyna w swoim rodzaju oferta będzie dostępna tylko przez krótki czas, więc korzystaj, póki można!