Kociarnia.pl

Witamy na naszym blogu!

Przychodzi ten czas, gdy chciałoby się dać kociej społeczności coś więcej. Od lat staraliśmy się uczestniczyć w jej życiu tak mocno, jak to było możliwe – prowadząc koci fanpage, organizując konkursy z nagrodami, wspierając kocie fundacje. Nadszedł więc czas na zrobienie kolejnego kroku.

Postanowiliśmy uruchomić blog Kociarnia.pl. Nowe medium, które – nie ukrywamy tego – ma służyć komunikacji pomiędzy nami, a naszymi klientami, ale również ma przekazywać wiedzę o kotach.

Nasz blog będzie zatem mieszanką informacji o tym, co u nas, z tym, co się dzieje w szeroko pojętym kocim świecie. Będziemy współpracowali z autorami kocich blogów z całego świata, by publikować ciekawostki i porady dotyczące naszych wspaniałych czworołapych przyjaciół. Sami nie wiemy, jaki będzie efekt naszych wysiłków. Trzymajcie kciuki za to, by zaangażowania starczyło nam na długo!

Bądź na bieżąco z naszymi wpisami!

Jeśli chcesz być na bieżąco z wpisami blogu Kociarnia.pl, aby nie przegapić żadnych ciekawych kocich informacji, ale również konkursów, promocji i kuponów rabatowych w naszym sklepie, zapisz się do naszego wyjątkowego, kociego biuletynu. Zapewniamy, że warto!

[FM_form id="4"]